درباره ما

شبکه ارتباطات آرمانی فعالیت خود را به عنوان یک آژانس رسانه در سال ۱۳۹۱ به طور تخصصی در زمینه رسانه‌های Offline/OutDoor آغاز کرد. آرمانی در این مدت با بیش از ۵۰ برند ایرانی و خارجی همکاری داشته و خدمات برنامه‌ریزی، تامین و مانیتورینگ رسانه‌های محیطی را به آن‌ها ارائه کرده است. آرمانی بر اساس تحقیقات علمی و داده‌های کمپین‌های گذشته باور دارد که با اتخاذ استراتژی رسانه‌ای صحیح می‌توان اثر بخشی کمپین را تا حد زیادی افزایش داد.

 

بیانیه ماموریت

ماموریت شبکه ارتباطات آرمانی کمک به ارتقای برندهای داخلی و خارجی با استفاده از ارائه راه‌حل‌های هوشمند و نوآورانه با تکیه بر دانش روز و استانداردهای جهانی است.

 

چشم انداز

دست‌یابی به جایگاه بزرگترین آژانس‌ رسانه در سطح خاورمیانه با استانداردهای بین المللی

 

ارزش­ها

  • خلاقیت و نوآوری در ارائه بهینه‌ترین پیشنهادات
  • صداقت در تعامل با همکاران و مشتریان
  • پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه‌ای

 

دپارتمان­‌های آرمانی

دپارتمان برنامه‌ریزی رسانه

دپارتمان برنامه‌ریزی رسانه آرمانی با برنامه‌­ریزی صحیح بهترین ترکیب رسانه‌­ای (Media Arrange) را به نحوی به برندها پیشنهاد می‌­دهد که با کم­ترین هزینه به بیشترین مقدار دسترسی (Reach) دست یابند. این دپارتمان پیشنهاداتی چون استراتژی رسانه‌­های انتخابی، زمان بندی و نحوه تخصیص بودجه به رسانه‌های مختلف را ارائه می­‌دهد. ارزیابی و گزارش اثربخشی در پایان کمپین نیز از وظایف این دپارتمان است. تیم برنامه‌ریزی رسانه آرمانی با تکیه بر تحقیقات علمی و پایگاه داده اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان و ترافیکی و هم چنین تجربه اجرای ده­‌ها کمپین تلاش می‌­کند بهترین برنامه را با توجه به صورت مساله هر کمپین به برندها پیشنهاد دهد.

 

دپارتمان مانیتورینگ رسانه

دپارتمان مانیتورینگ آرمانی با ارائه گزارش­‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه به برندها کمک می‌­کند تا پس از خرید رسانه­‌های انتخابی، از وضعیت دقیق تابلوها اطلاع داشته باشند و از خرید خود بیشترین استفاده را ببرند. نظارت بر اکران صحیح تابلوها و چک کردن وضعیت روشنایی و سلامت آن­ها از مهم‌­ترین وظایف این واحد می باشند. خروجی این واحد در نهایت می‌تواند کیفیت اجرایی و ارزیابی عملکرد کمپین را ارائه نماید.

 

دپارتمان خدمات مشتریان

ارتباط مشتریان با شرکت تبلیغاتی آرمانی در طول کمپین از طریق تیم اکانت انجام می‌­گیرد. تیم اکانت نماینده مشتری در شرکت بوده و ملاحظات مورد نظر مشتریان را به تیم­‌های داخلی شرکت منتقل می‌­کند. این تیم هم­چنین روند اجرای کمپین را به مشتری گزارش می‌­دهد. خصوصیت بارز تیم اکانت آرمانی خوش­‌رویی در تعامل با مشتریان و پاسخ­گویی ۲۴ ساعته در زمان اجرای کمپین است.

 

دپارتمان لجستیک و پشتیبانی

دپارتمان لجستیک و پشتیبانی آرمانی وظیفه چاپ و اکران طرح‌­ها را برعهده دارد. متخصصین چاپ و نصب آرمانی با کنترل دقیق کیفیت (Q.C) و اجرای حرفه­‌ای بهترین عملکرد را در کل کشور دارند، به طوری که کیفیت چاپ و نصب در تهران با دورافتاده­‌ترین نقاط ایران برابری می­‌کند.

 

دپارتمان بازاریابی و فروش

تمام سازمان‌های موفق به بخش بازاریابی خود توجه ویژه‌ای دارند چراکه تمام توانایی‌های بالقوه و بالفعل یک سازمان را دپارتمان بازاریابی هدایت می‌کند. تیم پرانرژی بازاریابی و فروش آرمانی همواره با کمال صداقت درخورترین خدمات را برای مشتریان درخشان این کانون فراهم می‌کنند. این تیم با برگزاری ایونت‌­ها و شرکت در نمایشگاه­‌ها ضمن حفظ ارتباط با مشتریان فعلی به دنبال افزایش شبکه فروش آرمانی است.

 

دپارتمان ایده‌­پردازی و گرافیک

ایده‌های خلاقانه و متمایز با برگزاری جلسات طوفان فکری و بر اساس اهداف و ملاحظات برند در این دپارتمان شکل می­گیرند. کانسپت پیشنهادی در مرحله بعد توسط تیم گرافیک به طرح‌­های ویژوال تبدیل می­‌شوند. تیم آتلیه آرمانی با توجه به تجربه اکران صدها بیلبورد در سطح کشور آشنایی بسیار خوبی با اصول طراحی بیلبورد داشته و فرآیند طراحی و ریسایز طرح‌‌­ها در این واحد به دلیل تخصص بالای به دست آمده در سیر زمانی با سرعت بالا انجام می‌­شود.

 

خط مشی کیفیت آرمانی

شبکه ارتباطات آرمانی در راستای ایفای رسالت خود خط مشی کیفیت را با الگوگیری از مفاد استاندارد ISO 9001:2008 در تمامی دپارتمان‌ها به شرح زیر تدوین کرده است:

1_حفظ و ارتقاء سطح رضایت برندهای طرف قرارداد از طریق درک نیازها و انتظارات آنها و تعهد در قبال برآورده‌سازی آن‌ها.

2_توسعه توانمندی نیروی انسانی متخصص از طریق شناسایی و به کارگیری استعدادهای فردی و گروهی و ارتقاء سطح آگاهی، دانش فنی، مهارت‌های عملی کارکنان با رویکرد آموزش و مدیریت دانش در جهت بهبود کیفیت خدمات.

3_سازگار نمودن نظام مدیریت کیفیت شرکت با سیستم‌های نوین مدیریت کیفیت جهانی.

4_افزایش به کارگیری تکنولوژی‌های نوین و تجهیزات پیشرفته صنعت تبلیغات

5_ارتقاء روحیه همکاری، وقت‌شناسی، نظم و انضباط کارآمد به منظور احترام و برخورد شایسته با ذینفعان.

6_گسترش رویکرد دانش محوری جهت به روزرسانی روندها تا رسیدن به استانداردهای بین المللی.

7_رعایت هنجارها و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه خدمات جهت ارتقاء سطح فرهنگ سازمان و جامعه.

8_رعایت قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌ها و خدمات سازمان و الزامات قانونی

9_رعایت کلیه الزامات زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات.

 

مقالات مرتبط