خدمات

آرمانی مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز برای اجرای صفر تا صد کمپین‌های تبلیغات محیطی را به برندها ارائه می‌کند. خدمات ما تمام نیازهای مشتریان را برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق با حداکثر اثربخشی و بازدهی سرمایه را تامین می‌کند.

برنامه‌ریزی رسانه

برنامه‌ رسانه چگونگی انتخاب و استفاده از رسانه­‌های تبلیغاتی به منظور اجرای اثربخش کمپین‌ها را مشخص می‌كند. این برنامه شامل مواردی مثل تعیین تعداد، نوع و موقعیت رسانه‌ها، زمان شروع کمپین، مدت نمایش تبلیغ در هر رسانه و در نهایت ارزیابی اثربخشی برنامه رسانه است. در فرایند برنامه‌ریزی رسانه بر اساس نتایج تحلیل وضعیت بازار و محصول، اهداف رسانه تدوین می‌شود و بر مبنای آن پیکج یا ترکیب رسانه، سطح پوشش، برنامه زمان‌­بندی تبلیغات، میزان دسترسی و تکرار مشخص می‌شود. به طور كلی برنامه رسانه به دنبال دستیابی به حداکثر مخاطبان هدف با كمترین بودجه تبلیغاتی است.

برنامه‌ریزی رسانه در آرمانی با استفاده از دانش ترافیک و حمل‌ونقل، علوم جمعیت‌شناسی و علوم بازاریابی و تلفیق و تحلیل داده‌های گرداوری‌شده در این حوزه‌ها انجام می‌گیرد. در محیط به شدت رقابتی امروز، استفاده از روشهای هوشمند تبلیغاتـی (Advertising Intelligence) جهت افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی بسیار ضروری است. تیم آرمانی با تکیه بر دانش روز و ارتباطات نزدیک با بسیاری از انجمن های پیشرو بین المللی و فعالان صنعت تبلیغات، کمپین‌های تبلیغاتی را به شکلی دقیق و متناسب با اهداف برند و منطبق بر روندهای روز دنیا در صنعت تبلیغات برنامه‌ریزی می‌کند.

تبلیغات در رسانه‌های آرمانی همراه با ارائه شاخص‌های دقیق اثربخشی است. ما داده‌های ترافیکی را با داده‌های حاصل از تحلیل رفتار سفر مصرف‌کننده ترکیب می‌کنیم و اطلاعات نرخ بازدید مخاطبان را به تفکیک هر رسانه به برندها ارائه می‌کنیم.

 

 • تحلیل محیطی کسب وکارها، وضعیت بازار، برند و محصول
 • بررسی استراتژی تبلیغاتی رقبا و تحلیل فضای رقابتی در تبلیغات محیطی
 • تحلیل داده‌های ژئودموگرافیک، داده‌‌های ترافیکی و رفتار سفر مخاطبان هدف
 • مکان‌یابی نقاط پر تردد مخاطبان هدف و بررسی رفتار ترافیکی در محدوده مورد نظر
 • بهینه سازی بودجه‌بندی و مدیریت هزینه‌هـای مشتری با ارائه اثربخش‌ترین ترکیب و برنامه‌زمان‌بندی رسانه

تامین رسانه و اجرا

اجرای موفق یك كمپین تبلیغاتی نیازمند استفاده از اثرگذارترین رسانه‌های تبلیغاتی است، بنابراین تامین سازه‌های مناسب بر اساس اهداف كمپین اهمیت زیادی دارد. تامین رسانه فرآیندی چند مرحله­‌ای است که در نتیجه آن پیام تبلیغاتی برند در بهترین زمان، مکان و با کمترین هزینه به مخاطبان هدف انتقال می‌یابد. برای موفقیت در تامین رسانه، لازم است مواردی چون پرسونای مخاطب، بازار هدف، استراتژی­‌ها و اهداف رقابتی را مدنظر قرار داد. به‌طور كلی در فرایند تامین رسانه بر اساس استراتژی تبلیغات، مناسب‌ترین فضای تبلیغاتی با بیشترین اثربخشی انتخاب و خریداری می‌شود.

 • بهره‌گیری از بانک اطلاعاتی جامع و یکپارچه رسانه‌های متنوع محیطی در سراسر کشور
 • مالکیت رسانه‌های گریدA در تهران و شهرستان‌ها
 • مالکیت انحصاری تبلیغات ایستگاه‌های اتوبوس در تهران
 • پیاده سازی کمپین‌ها منطبق بر زمانبندی مدون
 • بهره گیری از نیروهای متخصص در حوزه نظارت، چاپ و نصب

مانیتورینگ رسانه

اطمینان از اجرای بی‌نقص و دقیق یك كمپین تبلیغاتی مهمترین دغدغه صاحبان كسب‌وكار است؛ بنابراین لازم است كیفیت اجرای تبلیغات پس از اكران به طور مستمر پایش و بررسی شود تا درصورت وجود نقص، بلافاصله نسبت به اصلاح آن اقدام شود. همچنین نتایج مانیتورینگ رسانه‌های تحت اكران بطور منظم و دوره‌ای در اختیار صاحبان كسب‌وكار قرار می‌گیرد تا نسبت به وضعیت آن‌ها مطلع باشند. این فرایند توسط تیم مانیتورینگ به‌صورت پیوسته و با دقت بالا انجام می‌شود.

 • مانیتورینگ دقیق و ارائه گزارشات دوره ای از عملکرد اجرایی کمپین
 • ارائه گزارشات دوره‌ای از وضعیت اكران هر سازه به همراه تصویر سازه
 • ارائه گزارشات کلی وضعیت اكران در مناطق و مسیرها
 • رفع ایرادات احتمالی و نواقص اکران در کوتاه ترین زمان